Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
A Quiet Place (2018) – HD
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
İki çocukları olan bir aile, kırsal bir alanda sakin bir hayat yaşamaktadırlar. Daha büyüme zamanlarında olan çocuklar da, aile büyükleri ile de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun nedeni konuşamıyor olmaları değildir. Aile ses çıkaracak birçok ismim ve hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birisinde bu sakin yaşam, ufak çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak gerçekleşir. Çünkü bulundukları ortam aslında sessiz bir yer olmak zorundadır. Durgun suskunluğun içersinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın ilgisini derhal çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir. A Quiet Place filmi 2018 yılının en çok beğenilen filmlerinden birisidir.
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (65)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  A Quiet Place izle, A Quiet Place full izle, A Quiet Place hd izle, A Quiet Place sinema filmini Hd görüntü kalitesinde donmadan kesintisiz türkçe dublaj izle.

  Diğer Adları :

  A Quiet Place

  Senaryo :

  Scott Beck ve Bryan Woods

  Yayın Tarihi :

  13.04.2018

  Yorumlar (5)

  string(5) "hayir"