Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
Cezalandırıcı Full Film izle – 1080p HD Türkçe Dublaj
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
Kamu alanına verdiği büyük zararlardan ötürü dondurulup buz hapsine mahkum edilen metropol teröristi Simon Phoenix, onu tutuklayan John Spartan adında ki polise de büyük bir komplo hazırlamıştır. Bir otobüse yapılan suikast sonucunda, otobüsün içinde ki tüm insanlar hayatını kaybeder. Simon bu suikasti John'un yaptığını anlatır. Mahkeme Simon'a inanır ve John'u da Simon ile beraber buz hapsine mahkum eder. Aradan tam 42 yıl geçer. Yıl artık 2032 olmuştur. Los Angales suçtan tamamen arınmış bir şehir haline gelmiştir. Polis teşkilatı gününü nerdeyse sadece oturarak geçirmektedir. Ancak beklenmedik bir durum gelişir. Simon hapis tutulduğu buz içinden kaçar. Los Angales tekrar büyük bir tehlike altına girer. Polis teşkilatı tecrübesizdir ve ne yapacağını bilmemektedir. Bunun için John'u da tutsak olduğu buz çinden çıkarırlar ve ondan yardım isterler. John'a ortak olarak Lenina adında bayan bir polis eşlik eder. İkili son derece uyumsuz bir çift haline gelmiştir. John'un tek amacı vardır. Oda Simon şehre büyük zarar vermeden onu ortadan kaldırmaktır.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

6.6 /10

Ödüller :

6 ödüle aday gösterildi. 1 Ödül kazandı.
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.


Cezalandırıcı Full Film izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Demolition Man - Cezalandırıcı 1993 yapımı Suç, Bilim Kurgu ve Aksiyon türünde ki Sinema Filmini Full ve Online olarak 1080p HD görüntü kalitesinde Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
  Cezalandırıcı Full izle - Cezalandırıcı Türkçe Dublaj izle - Cezalandırıcı 1080p HD izle - Demolition Man Seyret

  Diğer Adları :

  Demolition Man

  Senaryo :

  Peter M. Lenkov, Robert Reneau, Daniel Waters, Robert Reneau, Peter M. Lenkov

  Yayın Tarihi :

  08 Ekim 1993

  Yorumlar (1)

  string(5) "hayir"