Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle (2016) HD Türkçe Dublaj Seyret
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
Nine Lives - Dokuz Canlı Bay Tüylü 2016 komedi filmini Full ve Online 720p HD görüntü kalitesiyle Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

5.3 /10
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (2)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.

Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tom Brand, çok büyük bir şirketin sahibidir. İşine ve kariyerine o kadar çok önem vermektedir ki ailesi onun için ikinci planda kalmaktadır. Bu durumdan son derece rahatsız olan Tom'un eşi Lara ve kızı Rebecca ondan giderek uzaklaşmaya başlamışlardır. Tom kızının 11. yaş gününde ona hediye almayı unutmuştur. Geçte olsa Rebecca'nın gönlünü alabilmek için kızının en çok istediği şey olan kedi almak zorunda kalır. Ancak Tom kedileri hiç sevmemektedir. Kediyi alıp eve doğru yolan çıkan Tom, yolculuğu esnasında trafik kazası geçirir. Geçirdiği kazadan sonra Tom'da çok büyük bir değişiklik olur. Kızına almış olduğu kedinin bedenine artık kendisi girmiştir. Bu işten sıyrılmanın tek yolu da eşi ve kızı ile olan problemlerini bir hafta içinde çözmesi gerekmektedir.
  Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle, Nine Lives Full izle, Dokuz Canlı Bay Tüylü Türkçe Dublaj izle, Dokuz Canlı Bay Tüylü 720p HD izle

  Diğer Adları :

  Nine Lives

  Senaryo :

  Gwyn Lurie

  Yayın Tarihi :

  05 Ağustos 2016

  Yorumlar (1)

  string(5) "hayir"