Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.

Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Girişi Süper Oldu!

16 Nis 2017
Admin

hizli ve ofkeli 8 haber - Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Girişi Süper Oldu!

Hızlı ve Öfkeli 8 vizyona girdiği 13 Nisan 2017 tarihinden bu yana sinema severlerin büyük beğenisi toplamışa benziyor.

Türkiye genelinde tüm sinema salonlarında aynı anda vizyona giren Hızlı ve Öfkeli serinin son filmi olan The Fate of the Furious yediden yetmişe özellikle araba tutkusu olan herkesin beğenerek izleyecekleri bir film olduğunu vizyona girdiği günden itibaren ortaya koymuştur. Filmi izleyenlerin ortak yorumu olarak serinin en öfkeli filmi olduğu konusunda herkes hemfikir gözükmektedir. Hızlı ve Öfkeli 8 filmini güzel kılan şeylerden bir taneside her kesime hitap ediyor oluşudur. Bildiğiniz gibi hızlı ve öfkeli serisi ilk filminde basit bir sokak filmi olarak başladı ama daha ilk filmine gelen tepkiler o kadar güzeldiki serinin diğer filmlerini çekmeye karar verdi yapımcılar. Suç, Aksiyon hepsi bir arada idi fakat daha güzel bir olay bulmalıydılarki sinema severleri ekran başına kilitlemeleri için. Bunun içinde filme sokak yarış arabalarını koydular. İlk bakışta bir suç çetesi olsada daha sonraları dünyayı kurtaracak bir ekip haline dönüşeceklerdi. Bunun içinde Polis ile gizli bir birliktelik yaparak önlerine serilen imkanlar ile dünyayı kurtaracak birer kahraman haline dönüştüler.

Serinin ilk filminden bu yana adeta Hızlı ve Öfkeli serini ile artık özdeşleşen Vin Diesel bu seride yine çok iyi bir oyunculuk performansı sergilemektedir. Bununla birlikte Avcı: Kış Savaşı filmindende tanıdığımız güzel oyuncu Charlize Theron`da oyunculuk katkılarını unutmamak gerek. Filme gerçekten büyük güzellik katmışlardır.

Hızlı ve Öfkeli 8 izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için bir süprizimiz var. Vizyon tarihi 13 nisan 2017 tarihi olan bu güzel filmi dilerseniz Türkçe Dublaj olarak full izleyebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    string(5) "hayir"