Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
Hızlı ve Öfkeli 8 Full Film izle – 720p – Türkçe Altyazılı
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
Devlet görevlileri ile yaptıkları anlaşmalar neticesinde Dom ve ekibi artık bir suçlu değil artık tamamı ile temizlenmiş suçsuz birer bireydirler. Normal hayatlarına başlayan ekipte ilk olarak Dom ve Letty evlenmiş ve balayına gitmişlerdir. Brian ve ile Mia`da herşeyden uzakta bir hayat sürmek için emekli olmaya karar vermişlerdir. Eski birer suçlu oldukları için hala birer hedef olduklarını unutan kahramanlarımızın başı yine belaya girecektir. Gizemli bir kadın olan Chiper (Charlize Theron) Dom`u bulup onunla bir iş yapmak istediğini söyleyerek Dom`u tekrardan suç batağının içine çekmeyi başarır. Tekrardan suç batağına bulaşan Dom bu yüzden tüm sevdiklerinden ayrılmak zorunda kalmıştır. Dom`u düştüğü bu durumdan ancak ekibin diğer üyeleri kurtarabilir.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

7.3 /10
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (4)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.


Hızlı ve Öfkeli 8 Full Film izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2017 yapımı Aksiyon ve Suç türündeki Hızlı ve Öfkeli 8 sinema filmini 720p görüntü kalitesinde Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

  Hızlı ve Öfkeli 8 Full Film izle - Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Altyazılı izle - Hızlı ve Öfkeli 8 izle - Hızlı ve Öfkeli 8

  Diğer Adları :

  The Fate of the Furious

  Senaryo :

  Chris Morgan ve Gary Scott Thompson

  Yayın Tarihi :

  14 Nisan 2017

  Yorumlar (3)

  string(5) "hayir"