Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
Hızlı ve Öfkeli 1 Full Film izle – The Fast and the Furious 1080p HD
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
Domenic Torrento pahalı ve lüks arabaların aksesuarlarını çalan suç çetesinin başıdır. Ünü o kadar yaygındırki iz bırakılmadan yapılan her soygunun arkasında kendisinin olduğundan şüphe edilmektedir. Çok değerli bir takım pahalı ekipmanların çalınmasından sonra polis tek suçlununn Domenic Torrento olduğuna karar vermiştir. Fakat ellerinde bunu ispatlayabilecek hiçbir delil yoktur. Bunun üzerine Domenic Torrento`nun ekibine bir sivil polis yerleştirmeye karar verirler. Polisin görevi basittir. Ekibin güvenini kazanıp kendini kabul ettirecek ve bir suç delili yakaladığı zamanda bunu amirlerine bildirecektir. Ama işler beklenildiği gibi gitmez.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

6.7 /10

Ödüller :

12 Ödüle aday gösterildi. 9 Ödül kazanmayı başardı.
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (3)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.


Birinci alternatif video Düşük Kalitede Açılıyorsa Kaynak’dan diğer altarnatifleri deneyiniz.
Hızlı ve Öfkeli 1 Full Film izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Fast And The Furious - Hızlı ve Öfkeli 1 2001 yapımı Aksiyon, Suçve Gerilim türünde ki Sinema Filmini Full ve Online olarak 1080p HD görüntü kalitesinde Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
  Hızlı ve Öfkeli 1 Full izle - Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj izle - Hızlı ve Öfkeli 1 1080p HD Türkçe Dublaj izle - The Fast And Furious Seyret

  Diğer Adları :

  The Fast and the Furious

  Senaryo :

  Ken Li ve Gary Scott Thompson

  Yayın Tarihi :

  22 Haziran 2001

  Yorumlar (2)

  string(5) "hayir"