Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Full Film izle – 1080p HD Türkçe Dublaj
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
Sean Boswell mutsuz bir gençtir fakat onu mutlu eden tek şey yasa dışı olan sokak yarışlarıdır. Fakat Sean bu yarışlarda pekte dikkatli olduğu söylenemez. Yarışlar sırasında çok sık bir şekilde kaza yapma durumları ile karşı karşıya gelmektedir. Annesi ile yaşayan Sean için çok endişeli olan annesi onun bu yarışlardan uzak durması ve hapse girmesini önlemek için babasının yanına Tokyo`ya gönderir. Farklı bir kültüre gelen Sean iyice bocalamaya başlar. Bir gün Twinkie ile tanışır ve hayatı değişir. Twinkie sayesinde tekrardan Drift yapmaya başlamıştır.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

6.0 /10
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.


Birinci alternatif video Düşük Kalitede Açılıyorsa Kaynak’dan diğer altarnatifleri deneyiniz.
Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Full izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift - Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 2006 yapımı Aksiyon, Gerilim, Macera ve Suç türünde ki Sinema Filmini Full ve Online olarak 1080p HD görüntü kalitesinde Türkçe Dublaj ücretsiz izleyebilirsiniz.
  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Full izle - Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Türkçe Dublaj izle - Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 1080p HD izle - Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Seyret

  Diğer Adları :

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift

  Senaryo :

  Chris Morgan

  Yayın Tarihi :

  16 Haziran 2006

  Yorumlar (1)

  string(5) "hayir"