Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.

Hukuksal – Telif Hakları

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Hak Sahiplerine :

Yukarıda belirtilen ilgili yasaya istinaden sitemiz 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde belirtildiği gibi yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu vesile ile sitemiz hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan yollar ile paylaşıldığını ve bununla birlikte yasak hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bize [email protected] adresinden ulaşarak hak sahibi olduklarını iddia ettikleri içerikler hakkında bildirim yapabilirler. Sitemize gelen bildirimler hukuksal olarak incelendikten sonra ihlal olduğu düşünülen içerikler hukuksal olarak bir sakınca yok ise sitemizden kaldırılacaktır.

SinemaSeyret.Org

Sitemiz ile ilgili Her türlü istekleriniz için bize aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

[email protected]

REKLAM

Sinemaseyret.org sitemizde reklamlarınızı yayımlamak istiyorsanız mail adreslerinden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]