Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
Şeytanın Oyuncakları Full HD Türkçe Dublaj izle | Worry Dolls 2016
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
Güney Afrika'da oldukça yaygın şekilde kullanılan Şeytan Oyuncakları insanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. İnsanlar bu oyuncakları aldıklarında yaptıkları kötülükleri bunlara anlatıp, daha sonra bu oyuncakları çöpe atarlar. Böylece yaptıkları kötülüklerden dolayı af dilemiş ve kurtulmuş olduklarına inanırlar. Matt adında ki bir polis memuru aldıkları bir ihbar neticesinde bir seri katilin evine baskın düzenlerler. Seri katil polislere karşı gelip saldırınca Matt seri katili vurarak öldürür. Katilin evini inceleyen Matt, Şeytan Oyuncakları'nın bulunduğu bir kutu bulur ve bu kutuyu yanına alır. Matt kutuyu almak ile hata etmiştir, kutu küçük kızının eline geçer. Küçük kız aynı zamanda kendisi de takı yapıp, annesine ait olan dükkanda bunları satar. Yaptığı takılarda babasının getirdiği kutunun içinde ki oyuncakları da kullanan Chloe ve takıları satın alan insanlar şeytani bir gücün etkisi altına girerler. Artık onların kurtuluş umudu sadece Matt'dır ve zamanı da bir hayli kısadır.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

4.2 /10
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.

Şeytanın Oyuncakları Full HD Türkçe Dublaj izle

Alternatifler
Tek Part VipPlus

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Worry Dolls | Şeytanın Oyuncakları 2016 yapımı Korku ve Gerilim türünde ki Sinema Filmini Full ve Online olarak 720p HD görüntü kalitesinde Türkçe Dublaj ücretsiz izleyebilirsiniz.
  Şeytanın Oyuncakları Full HD Türkçe Dublaj izle - Şeytanın Oyuncakları izle

  Diğer Adları :

  The Devil's Dolls

  Senaryo :

  Danny Kolker

  Yayın Tarihi :

  29 Temmuz 2016

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  string(5) "hayir"