Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
The Post | 2018 | HD
 • Daha Sonra izle
 • Favorilere Ekle
1971 yılında geçen olaylarda Pentagon belgeleri çevresinde dönen gerçek olaylardan esinlenilmiş bir yasal süreci mevzu alan filmde, Washington Post gazetesi görevlileri olan Ben Bradlee (Tom Hanks) ile yayıncı Kay Graham (Meryl Streep), askeriye analisti Daniel Ellsberg doğrulusunda yazılan ve gizli kalması gereken belgelerin açığa çıkmasını sağlamak adına Pentagon belgelerini yayınlamak için birlikte bir karar alırlar.
Yayınlanacak olan belgelerin içeriği ise, Johnson idaresinin Vietnam Savaşı sırasında ABD askerlerinin üstleniş oldukları rol ile ilgili olarak kamuoyuna ve kongreye yalan söylediğini, Nixon idaresinin ayrıca gizlicene muhabereyi tırmandırdığını meydana koymaları sonucu ülkede büyük skandal yaratır.
Nixon idaresi ise izin almadan bu şekilde gizli kalması gereken belgeleri açığa çıkaran The Post'un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve Amerika Birleşik Devletleri koruma Bakanı olan Muavini William Rehnquist bu davayı Yüksek Mahkeme’ye verir.
Belgelerin yayınlanabilmesi ve özgür medya kavramının korunabilmesi adına gazete ile askeriye arasında büyük bir hukuk savaşı verilecektir.

Yönetmen :

IMDb Puanı :

7.2 /10

Ödüller :

2 Oscar Adaylığı. Farklı 15 ödül ve 95 adaylık vardır.
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (26)
En yeni filmler için 2018 filmleri, Güncel filmler için ise 2017 filmlerine bakabilirsiniz.


The Post izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Post - 2018 yapımı Biyografi, Dram, Gerilim ve Tarih türünde ki sinema Filmini Full ve Online olarak 1080p HD görüntü kalitesinde Türkçe Alt Yazılı ücretsiz izleyebilirsiniz.

  Diğer Adları :

  The Post

  Senaryo :

  Liz Hannah ve Josh Singer

  Yayın Tarihi :

  12.01.2018

  Bütçe :

  $50,000,000.00

  Box Office :

  $143,961,965.00

  Yorumlar (1)

  string(5) "hayir"